lokal studio

lokal studio

Menu

O Nas

Pracownia projektowa Lokal Studio powstała w 2012 roku i skupia wokół siebie architektów oraz projektantów dla których projektowanie i aranżacja wnętrz wnętrz to coś więcej niż tylko praca.

Tworzymy indywidualne projekty wnętrz dopasowane do Państwa oczekiwań oraz planowanej inwestycji. W procesie projektowym szczególną wagę przywiązujemy do kontaktu z klientem i kreujemy wnętrze, w którym inwestor będzie czuł się dobrze przez długi czas.
Projektując wnętrza skupiamy się, by nie były one tylko estetyczne, lecz przede wszystkim komfortowe, ergonomiczne i ponadczasowe. Bez względu na budżet i skalę, każdy projekt stanowi dla nas wyzwanie i zawsze realizowany jest na najwyższym poziomie.
Projekty wnętrz pracowni Lokal Studio to przede wszystkim funkcjonalny minimalizm, dbałość o detale i ponadczasowość. Dbamy o to by realizacje były wykonane z najwyższej jakości materiałów.Specjalizujemy się w architekturze oraz architekturze wnętrz, działamy ogólnopolsko koncentrując swoje działania w miastach: Kraków, Katowice, Warszawa.

Magdalena Załoga – mgr inż. arch., dyplom Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, Chętnie podejmuje nowe wyzwania. Zdobyta wiedza w zakresie projektowania, kreatywność oraz świadomość znaczenia piękna i harmonii w otoczeniu pozwalają na tworzenie projektów estetycznych i funkcjonalnych.